22.04. 2014 року в приміщенні бібліотекаи міського методичного кабінету відбулося засідання міського методичного об'єднання вчителів обслуговуючої праці.Провідною темою засідання було відродження народних традицій у підготовці та святкуванні Великодня. Перед учасниками засідання виступила методист ММК Кашульська Л.В., яка розповіла про різноманітні техніки оздоблення яєць до свята Великодня. Під час "круглого столу" учителі докладно ділилися досвідом роботи з заявленої теми. В ході майстер-класів з виготовлення святкових сувенірів до Великодня педагоги Шибка Т.С., Воронкова В.С. розкрили технологічні та естетичні аспекти навчання учнів. Автори дали відповідь на всі поставлені учасниками ММО запитання. Кожен учасник мав можливість власноруч виготовити запропоновані сувеніри, оздобити їх.
Лист Міністерства № 1/9-209 від 18.04.2014 р. "Щодо використання робочих зошитів у початковій школі".
Міністерство освіти і науки України (лист від 18.04.2014 № 1/9-209) дає пояснення щодо використання робочих зошитів на друкованій основі для учнів початкової школи, які не є обов’язковим складником навчально-методичного забезпечення і, відповідно, їх придбання за кошти батьків та використання у навчальному процесі також не обов’язкове.
..."Придбання таких зошитів за кошти батьків може відбуватися виключно добровільно, з ініціативи та за бажанням не педагога, а самих батьків за наслідками обговорення та ухвалення рішення на батьківських зборах чи на засіданні батьківського комітету"- наголошується в листі.
Змінено дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання з всесвітньої історії та біології. (Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2014 року №469 «Про внесення змін до пункту 8 Календарного плану підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до навчальних закладів України в 2014 році»)
Тестування звсесвітньої історії відбудеться16 червня, біології – 25 червня 2014 року.
Посилання на наказ у розділі "Нормативні документи. ЗНО"
Верескун Інну Віталіївну, заступника директора з навчально-виховної роботи НВК "Загальноосвітня школа І ст. - гімназія", з Днем народження!
Шановна іменинниця! Вітаємо Вас із найприємнішим святом – Днем народження. Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, великого щастя, сімейного благополуччя; щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі; щоб на Вашому життєвому шляху не було ніяких перешкод. У Вашій нелегкій та необхідній роботі бажаємо Вам успіхів, великих досягнень, надійних партнерів; щоб Ваші мрії завжди збувалися, ніхто не перешкоджав досягненню поставленої мети, а Ваші друзі, співробітники та трудовий колектив приносили Вам лише добрі та радісні новини.
З повагою і найкращими побажаннями до Вас, колеги з відділу освіти
Міністерство освіти і науки України пропонує внести зміни до Типових навчальних планів для основної школи. Свої пропозиції та зауваження до проекту Типових навчальних планів просимо надсилати до 30 квітня на e-mail: dsm1@ukr.net.
Зокрема вивчається питання про скасування обов’язкового вивчення другої іноземної мови, яку було впроваджено всупереч нормам Базового навчального плану, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 р. № 1392 «Про затвердження Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти».
Навчальні години, що зараз передбачені на її вивчення, планується перенести до варіативної складової навчального плану, як і було передбачено Базовим навчальним планом.
Однак за бажанням навчального закладу, батьків та наявності кадрового забезпечення може вивчатися і друга іноземна мова. Для цього може бути затверджений Типовий навчальний план загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою і вивченням двох іноземних мов (додаток 10).
Також вивчається питання про доцільність збільшення до 3-х годин на тиждень на вивчення алгебри у 8-9 класах за рахунок другої години інформатики у цих же класах та завершення вивчення курсу «Основи здоров’я» у 8-му класі.
16.04. 2014 року в приміщенні загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 5 відбулося засідання міського методичного об'єднання вчителів, що викладають предмет "Основи здоров'я".Перед учасниками засідання виступила керівник ММО Мальована В.В., яка зробила аналіз роботи ММО за 2013/2014 навчальний рік. Учителі обговорювали результативність використання форм роботи, з перспективами організації роботи ММО тощо.Особливостями викладання предмету за новим Державним стандартом на наступний навчальний рік виступила методист ММК Михайлик С.О.. Досвідом роботи з проблеми "Використання інтерактивних фом і методів навчання на уроках "Основ здоров'я"" поділилась вчитель ЗОШ І-ІІІ ст № 3 Булат Н.С.. Підсумки засідання було підведено за "круглим столом".
Михайлик Світлану Олегівну, методиста міського методичного кабінету відділу освіти, з Днем народження!
Мудру, порядну жінку, відповідального працівника, дуже турботливу, надзвичайно дбайливу мамочку, ніжну і ласкаву бабусю
від усього серця здоровимо з Днем народження. Бажаємо щастя, здоров’я, многії літа. І нехай збудуться всі Ваші мрії та сподівання. Бажаємо міцного здоров’я, натхнення в душі, благополуччя в домі.
Іващук Олену Василівну, заступника директора з навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, з Днем народження!
Вітаємо Вас із найприємнішим святом – Днем народження. Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, великого щастя, сімейного благополуччя; щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі; щоб на Вашому життєвому шляху не було ніяких перешкод. У Вашій нелегкій та необхідній роботі бажаємо Вам успіхів, великих досягнень, надійних партнерів; щоб Ваші мрії завжди збувалися, ніхто не перешкоджав досягненню поставленої мети, а Ваші друзі, співробітники та трудовий колектив приносили Вам лише добрі та радісні новини.
10.04. 2014 року в ЗОШ №5 відбувся проблемний семінар вчителів економіки «Формування основ економічної компетентності учнів шляхом використання сучасних освітніх технологій навчання».
Педагоги ділилися досвідом щодо використання інноваційних форм і методів навчання під час викладання економіки з урахуванням специфіки предмета. Таким чином було сформовано «банк ідей», до якого увійшли зразки бізнес-планів, презентацій, розробки ділових та рольових ігор, ситуативні вправи.