Мельничук Лілію Миколаївну— учителя англійської мови загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 9, яка посіла І місце
Чумака Віктора Янковича— учителя предмету "Захист Вітчизни", який посів ІІ місце
Овчиннікову Анжелу Вікторівну — учителя англійської мови загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 6
Детальніше про результати конукурсу читайте ку розділі " Методкабінет інформує". Також можна ознайомитись з матеріалами переможця конкурсу Мельничук Л.М.
До увагикерівників навчальних закладів, учителям природничих дисциплін!
Редакція науково-популярного природничого журналу для дітей „КОЛОСОК” та оргкомітет Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу „КОЛОСОК” за сприяння Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України та Інституту обдарованої дитини АПН України організовуютьІ Всеукраїнський інтернет-конкурс „Учитель року-2016”з метою пошуку та підтримки ініціативних і талановитих педагогів, які володіють предметом та бажають вдосконалюватися у методиках формування в учнів уявлення про сучасну наукову картину світу.
До участі у Конкурсі запрошуються учителі початкових класів, які викладають предмет „Природознавство”, та учителі природничих предметів (фізики, хімії, біології,астрономії, географії). Форма для реєстрації:
До уваги керівників, педагогічних працівників, батьків, учнів!
Український центр оцінювання якості освіти затвердив характеристики тестів зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року. Характеристики фактично визначають, що представлятимуть собою тести ЗНО у 2016 році. Зокрема, характеристики тестів містять інформацію про загальну кількість завдань кожного тесту, час відведений для виконання кожного тесту, форми завдань, що будуть використані при тестуванні, схеми оцінювання кожної форми завдань та тесту в цілому, інші особливості проведення ЗНО з кожного предмета.У порівнянні з минулим роком, у характеристики тестів ЗНО внесено деякі зміни.Тестова робота з хімії у 2016 році міститиме 50 завдань замість 54, при цьому час на виконання тесту не змінено. На виконання сертифікаційної роботи абітурієнтам буде відведено 150 хвилин.Істотно зміниться форма проведення тесту ЗНО з історії України. Тест складатиметься з двох рівних частин. Результат виконання завдань першої частини, які охоплюватимуть період історії України ХХ ст. - початку ХХІ ст., буде зарахований як державна підсумкова атестація.Друга частина завдань тесту охоплюватиме період історії України від найдавніших часів до кінця ХІХ ст. Результат виконання завдань першої та другої частини тесту (тесту в цілому) буде використовуватися абітурієнтами під час вступної кампанії до ВНЗ. У зв’язку з проведенням державної підсумкової атестації з математики у формі ЗНО, завдання цього тесту також умовно поділено дві частини, бали за виконання яких будуть зараховані для ДПА та вступу до ВНЗ. Варто зазначити, що у 2016 році буде збільшено час на виконання тесту з математики зі 130 до 180 хвилин. При цьому кількість завдань тесту збільшено з 30 до 33. Тест з української мови зберіг загальну кількість завдань. При його виконанні абітурієнтам буде запропоновано надати відповіді на 58 завдань. Разом з тим, на розв’язання усіх завдань тесту абітурієнтам буде надано більше часу. Тестування триватиме 180 хвилин замість 150.Результат виконання частини завдань тесту ЗНО з української мови і літератури, що мають відношення до мовних завдань, будуть зараховані як державна підсумкова атестація з української мови. Результат виконання всіх завдань тесту буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів. Інші тести зовнішнього незалежного оцінювання змін не зазнали.
Наказ МОН України від 08 жовтня 2015 року № 1050 "Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 вересня 2015 року № 940" .
У 2015/2016 навчальному році:Українська мова (у формі ЗНО), іноземна мова( ДПА, у навчальних закладах), математика ( у формі ЗНО, за вибором.Випускник має право обрати один з зазначених предметів незалежно від профілю навчального закладу ), Історія України ( у формі ЗНО, за вибором,Випускник має право обрати один з зазначених предметів незалежно від профілю навчального закладу )
20 жовтня 2015 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 9 було проведено засідання постійнодіючого семінару керівних кадрів освітніх закладів міста, в номінаціїї "директор школи"
Провідною темою семінара було ознайомлення з системним підходом до управління навчальним закладом. Адміністрація ЗОШ № 9 ознайомила присутніх з власною системою управлінською діяльністю. Практичний блок семінару був присвячений вирішенню управлінських ситуацій. Підвела підсумки семінару завідувач міського методичного кабінету Воронкова В.С.
10 грудня 2015 року Всеукраїнського уроку «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини;
тематичних заходів інформаційного, освітнього та виховного характеру (лекцій, бесід, зустрічей за круглим столом, правових конкурсів, ігор, змагань тощо);
книжкових виставок, презентацій видань про права людини та іншої літератури правового змісту;
науково-практичних конференцій, семінарів, зустрічей за круглим столом, дискусій, майстер-класів провідних юристів, присвячених проблематиці прав людини, захисту прав учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб, за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, народних депутатів України, діячів науки і культури.
Наказ МОН України від 8 жовтня 2015 року № 1050 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 вересня 2015 року № 940»
Відповідно до змін пункт 3 наказу викладено у новій редакції. Державну підсумкову атестацію випускників загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеня буде проведено з 5 по 30 травня 2016 року з трьох предметів – української мови (у формі зовнішнього незалежного оцінювання), іноземної мови (у навчальних закладах), математики або історії України (у формі зовнішнього незалежного оцінювання, незалежно від профілю навчального закладу випускник має право обрати один із зазначених предметів).