Козленко Ганну Станіславівну, заступника директора з виховної роботи загальноосвітньої школи І-ІІІ ст № 6, з Днем народження!
Шановна іменинниця! Дай Вам Бог здоров'я ще на багато-багато років, нехай робота приносить Вам тільки радість і задоволення. Прийміть від нас найдобріші слова поздоровлень: Ми Вам бажаємо в день народження Посмішок, радісних турбот, Здоров'я, щастя і веселощів Сьогодні, завтра, цілий рік! Ваші співробітники.
30 жовтня 2014 року на базі Станції юних техніків було проведено засідання міського методичного об'єднання працівників позашкільних закладів.
Учасникики засідання ознайомились з особливостями впровадження проблемного навчання гуртківців в Станції юних техніків, шляхами активізації пізнавальної діяльності вихованців гуртків СЮТ. Перед присутніми виступили: директор СЮТ Гульманова О.В., керівник гуртків СЮТ Вінницька В.Б., які подялилися досвідом щодо вирішення даних проблемних питань в даному закладі. Наприкінці засідання з учасниками було проведено майстер клас щодо виготовлення іграшок на рівновагу.
29 жовтня 2014 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ст . вібдулося засідання міського методичного об'єднання учителів 1, 2 класів.
На засіданні розглядався перший досвід вчителів початкової школи щодо впровадження нових стандартів навчання, особливостей оцінювання навчальних досягнень учнів 1.2 класів
29 жовтня 2014 року на базі загальноосвітньої школи № 5 відбулося засідання міської методичної ради.
На порядку денному розглядались питання щодо стану використання варіативної частини навчальних планів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст., НВК, підготовки до конкурсу "Учитель року-2015", міським предметним олімпіадам тощо. Під час обговорення даних питань виступили: голова методради Воронкова В.С., методисти ММК Добрянська Н.В., Слободянюк О.Г., члени методради. Члени методради узгодили питання щодо представлення учнів в міських предметних олімпіадах, були розроблені методичні рекомендації щодо особливостей використання годин варіативної складової навчальних планів закладів в контексті наступності допрофільної підготовки та профільного навчання в старшій школі.
У системі зовнішнього незалежного оцінювання, починаючи з 2015 року, запроваджуються деякі нові елементи в технології його проведення. Це зумовлено прийняттям Закону України «Про вищу освіту», необхідністю забезпечення додаткових гарантій рівного доступу до вищої освіти усім абітурієнтам.. Ознайомитися...Лист УЦОЯО від 27.10.2014
Термін приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу – до 01.12.2014.
Зауваження та пропозиції надсилати на адресу: поштову – 01135, м. Київ, проспект Перемоги, 10, Міністерство освіти і науки України, електронну адресу – dsm1@ukr.net, та поштову – 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, електронну адресу – inform@dkrp.gov.ua.
17 жовтня під головуванням заступника Міністра освіти і науки Павла Полянського відбулося засідання центрального оргкомітету Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2015», на якому було озвучено необхідні зміни до умов проведення конкурсу, критеріїв оцінювання конкурсантів, а також – формування складу журі.
Павло Полянський наголосив, що формат конкурсу «Вчитель року» буде змінений, аби вибір кращих вчителів країни відбувався максимально відрито і за участі громадськості. Адже через забюрократизованість і формалізм у підготовці матеріалів конкурсантів та інформаційну закритість конкурсу виникає певна недовіра до його результатів, тому сьогоденний формат себе вичерпав. «Відтепер усі кроки журі мають бути відкритими – громадськість повинна знати, якою кількістю балів і за що оцінює учасника кожен із членів журі. У мережі Інтернет мають розміщуватися відеоматеріали про всі етапи конкурсу, уроки конкурсантів тощо», - додав заступник Міністра.
Відповідно, першочерговими завданнями центрального оргкомітету Конкурсу було визначено: окреслення чітких критеріїв оцінювання учасників, щоб уникнути суб’єктивізму журі у виборі переможців; залучення громадськості до відбору кращих вчителів для участі в Конкурсі; інформаційна підтримка та «інтернетизація» всього перебігу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року», зокрема – висвітлення фінального етапу на телеекранах, а також –формування складу журі здебільшого за участі фахових та авторитетних вчителів, а не чиновників чи вчених.
Окрім того, учасники засідання розглянули можливість залучення громадських організацій до відбору вчителів на першому етапі Конкурсу, обговорили питання посилення мотивації вчителів для участі, а також – оцінювання блогу вчителя як одного із нових критеріїв. Щодо нововведень, уже цього року в складі журі переважатимуть вчителі, що були переможцями і лауреатами Конкурсу попередніх років. Також вперше до складу журі буде включено психолога і методиста Інституту післядипломної освіти.
Відповідно до Наказу МОН (№1053 від 18.09.2014), до 15 грудня 2014 року буде запропонований склад журі третього (фінального) туру Конкурсу, а до 10 лютого 2015 року департаменти (управління) освіти і науки ОДА та Київської МДА мають надіслати інформацію щодо учасників фіналу Конкурсу «Вчитель року-2015» http://www.mon.gov.ua/ua/about-ministry/normative/2869-.
16 жовтня 2014 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 9 відбувся регіональний семінар вчителів української мови і літератури з обміну досвідом роботи з проблеми " Використання інформаційно-комунікаційних технологій у діяльності вчителя української мови та літератури-нові вимоги до професійної майстерності вчителя-словесника".
Семінар відвідали наші колеги з міста Анан"їв у складі методиста з мов та літератур РМК, заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи, вчителів.
Відкрили семінар методист з циклу у предметів мов і літератур міського методичного кабінету відділу освіти Слободянюк О.Г., яка ознайомили присутніх з метою, планом проведення заходу. З особливостями системи впровадження ІКТ в ЗОШ міста ознайомила завідувач міського методичного кабінету Воронкова В.С.. Змістовно та цікаво розповіла про навчальний заклад, провела екскурсію по школі директор ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 Сопінська Г.Т.
У рамках проведення семінару пройшла низка заходів: урочисте відкриття семінару, презентації системи роботи ЗОШ № 9 з впровадження ІКТ в навчально-виховний процес (заступник директора з навчально-виховної роботи Михайлова В.М.), шкільного методичного об'єднання вчителів циклу предметів мов і літератур (керівник ШМО Степанюк І.А.), відкритий урок української мови в 7 класі з теми "Дієвідміни дієслів. Букви Е та И в особових закінченнях дієслів" та презентація власного педагогічного досвіду (вчитель-методист Якубовський І.Р.) тощо.
Наприкінці кожен з учасників висказав свої враження від побаченого під час семінару, побажання-компліменти.